עושים סדר בכל ההיבטים הפיננסים שלך

לאורך זמן צברת נכסים וכספים לא מבוטלים. הצרות מתחילות שכבר לא ניתן להשתלט ולעקוב אחר כל אחת מההשקעות והכל נראה כמו בלאגן אחד גדול.

כיועצי ההשקעות הפרטיים שלך אנחנו יכולים לרכז את כלל השקעותיך, בכל מקום אשר יהיו, תחת גוף ייעוץ אחד ולשלוח באופן שוטף דוחות ריכוז שיעשו לך, אחת ולתמיד, סדר בכל התחום הפיננסי.
הראייה הכוללת מאפשרת לנו לנתח את כלל השקעותיך כתיק אחד מרכזי ולנהל בדרך אופטימלית את ההשקעות בהתאם להטבות המס ופיזור הסיכונים המתאימים לך.

בנוסף לסדר בשקעות, אנחנו יכולים לעזור, לעשות סדר ולהוזיל עלויות בכל ההתנהלות הפיננסית שלך בדרכים הבאות:
– בקרת עלויות ניהול חשבונות הבנק וההלוואות שלך ("ת.ז. בנקאית").
– בניית תחזית עתידית ("תכנון פיננסי") של תזרים המזומנים שלך בהתאם לצרכיך ורצונותיך על מנת ליצור וודאות לגבי עתידך הפיננסי.

המטרה שלנו בסדר הפיננסי היא אחת – שכל הדילמות הפיננסיות שלך ינוהלו בצורה הפשוטה והיעילה ביותר ויותאמו באופן אישי לצרכיך ורצונותיך .

עם יועצי ההשקעות של טלביט אפשר להירגע ולישון בשקט – אנחנו מטפלים בך.

Eyal Bitterman Talbit Investment Adviser

מה כולל הסדר הפיננסי שלנו:

Portfolios report

דו"ח תכנון פיננסי עתידי

הרעיון מאחורי התכנון הפיננסי הוא בניית תחזית עתידית של תזרים המזומנים שלך בהתאם לצרכים, לרצונות ומשאביך הכספיים.
בבניית התחזית אנו לוקחים בחשבון את ההכנסות וההוצאות, הנכסים וההתחייבויות, הצרכים והרצונות ומייעצים לך כיצד עליך לנהל את נכסיך והשקעותיך על מנת שכל החלומות העתידיים שלך יוכלו להתגשם.

והתוצאה החשובה ביותר של התכנון: רוגע וודאות לגבי עתידך הפיננסי.

Finance planning report

דו"ח בקרת עלויות חשבונות בנק

בעקבות הוראת בנק ישראל, מחויבים כל הבנקים להפיק דו"ח שנתי – "תעודת זהות בנקאית", לכל לקוח בהתאם לדרישתו וזאת במטרה לשפר את שקיפות המתרחש בחשבון.
הדו"ח מפרט את כלל הפעילות, העמלות והעלויות בחשבון לאורך השנה בתחומים הבאים: עו"ש, אשראי, פיקדונות ותיקיי ההשקעות.

אנו ננתח את הדו"ח עבורך ונוודא כי הבנק שמר על התנאים, ההטבות והעמלות שהובטחו לך במהלך השנה. במידה ולא, נדאג לעדכון ההטבות ולקבלת החזר כספי מהבנק.

Portfolios report

דו"ח ריכוז השקעות

האם דמי ניהול שנגבים ממך הוגנים? האם רמת הסיכון הכוללת של התיקים תואמת את האופי שלך? האם ההשקעות מבוצעות בדרך יעילה או אחרים מרוויחים על חשבונך?
אנו נעשה את העבודה בשבילך – ננתח את כל החשבונות ותיקיי ההשקעות במרוכז ונפיק עבורך דו"ח מצב פיננסי פשוט ועדכני של מצבך הכספי.

הדו"ח יעשה לך סדר בנכסים הפיננסים ויציג לך האם השקעותיך מתנהלות בדרך היעילה, הריווחית והחסכונית ביותר.

לשיחת ייעוץ השקעות חינם: