מנתחים את השווקים לפי השיטה הייחודית שלנו

מידיי פעם אנחנו בודקים כדאיות השקעה במדד שוק או נייר ערך בהתאם לשיטת ההשקעות הייחודית שפיתחנו. 
כל הבדיקות שלנו מבוססות על ידע עצמאי ללא תלות או הסתמכות על מקורות אחרים אשר לעולם לא נדע מה האינטרס מאחורי הפרסום שלהם. 
כל הפרסומים שלנו הם כשירות לציבור, ללא עלות וללא אינטרסים זרים או ניגוד עניינים.

כל הזכויות שמורות לטבליט יועצים פיננסים בע"מ ©, אין להשתמש במידע, בחוות הדעה ובניתוחיי השוק לכל מטרה לרבות הפצה או הצגה בציבור ללא אישור מפורש מהחברה.

סקירות שוק וחוות דעת שוקיי ההון

הניתוחים וחוות הדעת שלנו:

כיצד אנחנו מנתחים השקעה:

שיטת ההשקעות, פרי פיתוח של החברה, מאפשרת לבדוק השקעה בארבעה היבטים שונים (תלוי בסוג ההשקעה) על מנת להגיע לתשובה חד-משמעית האם כדאי למכור/לקנות או לא לבצע פעולה כלשהי:

Investment Quality

איכות ההשקעה.

האם החברה מאחוריי ההשקעה צומחת ורווחית? האם היא איתנה פיננסית או ממונפת? האם תוכל לשרוד תקופה ארוכה של ירידה במכירות וברווח או שתיקלע לקשיים?

Investment Price

תמחור ההשקעה.

האם מחיר ההשקעה בבורסה הוגן וראוי כלכלית או מנופח וסביר שירד בעתיד. האם התשואה הפוטנציאלית על ההשקעה כדאית ביחס לאלטרנטיבות? האם ההשקעה נזילה?

Investment Yield

תגמול ההשקעה.

מהו שיעור הדיבידנד או הריבית שההשקעה מחלקת למשקיעים? האם התשלום עדיף על אלטרנטיבות? האם החברה מאחורי ההשקעה תוכל לעמוד לאורך זמן בתשלומים?

Investment Timing

תזמון ההשקעה.

האם זהו זמן טוב לבצע את ההשקעה או שמגמת המחיר והתנודתיות המאפיינת את המסחר בהשקעה משדרים שעדיף לשבת על הגדר ולהמתין להזדמנויות עתידיות?

הניתוחים לפי מועד פרסומן:

אין לראות בכל הכתוב משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא. המידע המוצג הנו לידיעה בלבד ומהווה ניתוח אישי של החברה או עובדיה ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.

ליצירת קשר עם יועצי ההשקעות של טלביט:​